Tablice i szyldy

Szyldy reklamowe to jeden z najczęściej wykorzystywanych nośników reklamowych. Dzięki swojej uniwersalności można zastosować je prawie w każdym miejscu i dla każdej branży. Oferujemy państwu szeroką ofertę tablic i szyldów.

Standardowy szyld

Wykonujemy szyldy na blasze ocynkowanej lub na PCV, wyklejane folią samoprzylepną wg przygotowanego projektu. Tak przygotowana reklama przymocowana może zostać zarówno do ściany, ogrodzenia, jak również samodzielnej konstrukcji. Jest to proste i ekonomiczne powszechnie stosowane rozwiązanie.

Standardowy szyld

Standardowy szyld

Szyld przestrzenny

Dla bardziej wymagających klientów proponujemy wykonanie niestandardowych i lepiej wyróżniających się tablic. Taki efekt osiągnąć możemy dzięki np. zastosowaniu techniki liter przestrzennych, piaskowania w szkle lub pleksie, zbudowaniu tablicy składającej się z segmentów. Takie rozwiązania polecamy szczególnie tam, gdzie liczy się elegancja i ekskluzywność, np. w gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich, urzędach i instytucjach państwowych.

Szyld przestrzenny

Szyld na dystansach

Szyld przestrzenny

Szyld przestrzenny ze styroduru

Szyld banerowy

Banery to efektywna i tania forma reklamy stosowana głównie przy realizacji projektów krótkoterminowych.
Materiał, z którego wykonane są standardowe banery, może być nieprzepuszczalny dla światła (co jest istotne przy umieszczaniu grafiki po obydwu stronach), trwały nawet w polskich warunkach atmosferycznych, łatwy w przechowywaniu i konserwacji.

Baner zamontowany na metalowej ramie

W naszej ofercie znajdują się również banery wykonane z siatki MESH – lekkiego i wytrzymałego materiału o strukturze siatki, przepuszczającego wiatr i światło. Dzięki temu jest on odporny na efekt żagla, co pozwala na wykorzystanie dużych powierzchni reklamowych, np. na budynkach i rusztowaniach.