O nas

Jesteśmy agencją reklamową funkcjonującą od 1991 roku. Działamy na rynku Puław i okolic, ale realizujemy zamówienia klientów z całego kraju. Przez 20 lat naszej działalności zdobyliśmy znaczne doświadczenie w branży BTL (below the line). To właśnie wieloletnie doświadczenie wyróżnia nas na tle konkurencji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie przygotowania, wykonania i montażu różnorodnych form reklamy zewnętrznej.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym, które umożliwia nam samodzielną pracę przy obróbce i zdobieniu prawie wszystkich materiałów stosowanych w branży reklamowej – począwszy od metali (aluminium, dibond) poprzez tworzywa sztuczne (pleksa, PCV, styrodur, folie) kończąc na szkle i drewnie. Posiadamy profesjonalnie wyposażone studio graficzne, do przygotowywania projektów wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt, jak również wyłącznie oryginalne oprogramowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą reklamy zewnętrznej. Ufamy, że przy naszej pomocy uda się Państwu znaleźć optymalne rozwiązanie. Pragniemy podkreślić iż nasza agencja jest w stanie podjąć się różnorodnych zadań, od wykonania prostej tablicy informacyjnej po kompleksową aranżację powierzchni reklamowych przy wykorzystaniu optymalnych technik, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.